چرا اغلب در اجرای رژیم غذایی کاهش وزن خود دچار مشکل می شویم!؟

مرداد ۹, ۱۳۹۵
images.jpg

رژیم غذایی کاهش وزن

یکی از عمده‌ترین اشتباهاتی که افراد وقتی سعی می‌کنند وزن کم کنند مرتکب می‌شوند ایجاد اهداف بلندمدت دست نیافتنی برای خودشان است. داشتن هدف برای حرکت به جلو راه خوبی برای حفظ انگیزه است اما اگر این اهداف غیرواقعی و دور از دسترس باشند(مثل حذف نان برای همیشه) نه تنها باعث ناامیدی میگردند بلکه مانع پیشرفت نیز می‌شوند.

هنگامی که برای خود اهداف کوتاه مدت در نظر می‌گیرید با دستیابی به آنها احساس قدرت و عزت نفس خواهید کرد. مثلا هنگامی که یک فرد بی‌تحرک برای خود هدف ۳ بار ورزش در هفته را تعیین می‌کند به احتمال قوی موفق به انجام آن خواهد شد و برای ادامه راه مصمم‌تر خواهد گشت. هنگامی که در انتخاب مواد غذایی خود سخت‌گیری زیاد می‌کنیم و با برچسب زدن به غذاها آنها را خوب یا بد ارزیابی می‌کنیم با خوردن آنها احساس گناه خواهیم کرد و این احساس را به ما تلقین می‌کند که من همیشه می‌لغزم. در نتیجه با یک اشتباه کوچک از کل برنامه جدا میشویم و اوضاع بدتر می‌شود. پس بهتر است ذهنیت شما در جهت انتخاب موادغذایی مثبت باشد با این طرز فکر که بدن ما به همه‌‌ی موادغذایی نیاز دارد.

رژیم غذایی کاهش وزن

New Page 1

 مرکز مشاوره تغذیه و رژیم درمانی دی دایت جهت مشاوره چاقی و لاغری در خدمت شماست.
تغییرات اندک در شیوه زندگی می تواند تحولی بزرگ در سلامت کلی ایجاد کند.

عادات غذایی اشتباه و کم تحرکی به همراه استرس از عوامل خطرزا برای ابتلا به انواع بیماریهای مزمن و خطرناک از جمله : چاقی، سرطان، دیابت، فشارخون بالا و بیماریهای قلبی هستند.

از آنجاییکه تغییر شیوه زندگی و عادات غذا خوردن نقش موثری در پیشگیری و کنترل این بیماریها دارد، برآن شدیم با ایجاد مرکز مشاوره تغذیه و رژیم درمانی دی دایت با بهره گیری از خدمات نوین ، به شما دوستان در داشتن زندگی سالم و شاداب تر کمک نمائیم

این مرکز بصورت یا استفاده از نیروهای متخصص راهگشای بسیاری از مشکلات شما در زمینه کاهش یا افزایش وزن میباشد.