تناسب بین رژیم غذایی کاهش وزن و فعالیت بدنی

مرداد ۱۲, ۱۳۹۵
download.jpg

رژیم غذایی کاهش وزن

تناسب بین رژیم غذایی کاهش وزن و فعالیت بدنی

متخصصین تغذیه معتقدند افراد هنگامی که تصمیم به کاهش وزن می‌‌گیرند بر روی ورزش کردن تاکید زیادی می‌کنند درحالی که ورزش مهم است اما ارتباط آن با رژیم غذایی ۵۰-۵۰ نیست بلکه روند کاهش وزن ۸۰% به رژیم و ۲۰% به ورزش بستگی دارد. اشکال تمرکز بیش از حد روی ورزش این است که انرژی لازم برای آن را به دست نمی‌آورند که این موضوع خود یکی از عوامل افزایش وزن است. اغلب افراد با انجام ورزش‌های سنگین و کم خوری باعث کاهش سوخت و ساز بدنشان می‌شوند و یا اینکه با شروع ورزش کردن اشتهایشان افزایش می‌یابد در نتیجه بیش از نیاز خود می‌خورند. بهتر است از انجام ورزش‌های سنگین و طولانی مدت پرهیز کنید. دلیلی وجود ندارد که شما بیش از یک ساعت وقت در باشگاه ورزشی بگذرانید. با این حال داشتن فعالیت بدنی ۴-۵ بار در هفته مفید می‌باشد و سعی کنید رژیم غذایی کاهش وزن تان و برنامه ی ورزشی‌تان با هم متناسب باشند… (رژیم غذایی کاهش وزن)

رژیم غذایی کاهش وزن

New Page 1

 مرکز مشاوره تغذیه و رژیم درمانی دی دایت جهت مشاوره چاقی و لاغری در خدمت شماست.
تغییرات اندک در شیوه زندگی می تواند تحولی بزرگ در سلامت کلی ایجاد کند.

عادات غذایی اشتباه و کم تحرکی به همراه استرس از عوامل خطرزا برای ابتلا به انواع بیماریهای مزمن و خطرناک از جمله : چاقی، سرطان، دیابت، فشارخون بالا و بیماریهای قلبی هستند.

از آنجاییکه تغییر شیوه زندگی و عادات غذا خوردن نقش موثری در پیشگیری و کنترل این بیماریها دارد، برآن شدیم با ایجاد مرکز مشاوره تغذیه و رژیم درمانی دی دایت با بهره گیری از خدمات نوین ، به شما دوستان در داشتن زندگی سالم و شاداب تر کمک نمائیم

این مرکز بصورت یا استفاده از نیروهای متخصص راهگشای بسیاری از مشکلات شما در زمینه کاهش یا افزایش وزن میباشد.