تغذیه های سالم

مرداد ۱۵, ۱۳۹۵
P-healthyEating-enHD-AR1.jpg

تغذیه های سالم

داشتن تغذیه سالم یکی از رایج ترین و با اهمیت ترین مسائلی است که امروزه افراد با آن روبرو هستند.

به همین دلیل لازم است اطلاعات کامل و کافی در این زمینه داشته باشیم تا بتوانیم تغییرات درستی را در نحوه‌ انتخاب‌های غذایی خود ایجاد کنیم. چرا که رعایت این مسئله باعث ایجاد سلامتی و آرامش‌خاطر می گردد. ما همواره سعی می کنیم که بین کارها وروابط خود در زمینه های خانوادگی، شغلی و تحصیلی تعادل برقرار نمائیم که این موضوع را در ارتباط با برنامه غذایی روزانه خود نیز می توانیم اجرا کنیم. در واقع با کسب اطلاعات کافی در زمینه مواد غذایی و نحوه طبخ صحیح آنها در وقت و هزینه خود صرفه جویی می نمائیم. با این وجود مسئله‌ی چندان سختی نیست و تنها با کمی آموزش و برنامه ریزی می توانید برنامه غذایی مناسب و متناسب با شیوه‌ی زندگی خودتان را پیدا کنید و در این راه بسیار هم لذت خواهید برد.

تغذیه های سالم

New Page 1

 مرکز مشاوره تغذیه و رژیم درمانی دی دایت جهت مشاوره چاقی و لاغری در خدمت شماست.
تغییرات اندک در شیوه زندگی می تواند تحولی بزرگ در سلامت کلی ایجاد کند.

عادات غذایی اشتباه و کم تحرکی به همراه استرس از عوامل خطرزا برای ابتلا به انواع بیماریهای مزمن و خطرناک از جمله : چاقی، سرطان، دیابت، فشارخون بالا و بیماریهای قلبی هستند.

از آنجاییکه تغییر شیوه زندگی و عادات غذا خوردن نقش موثری در پیشگیری و کنترل این بیماریها دارد، برآن شدیم با ایجاد مرکز مشاوره تغذیه و رژیم درمانی دی دایت با بهره گیری از خدمات نوین ، به شما دوستان در داشتن زندگی سالم و شاداب تر کمک نمائیم

این مرکز بصورت یا استفاده از نیروهای متخصص راهگشای بسیاری از مشکلات شما در زمینه کاهش یا افزایش وزن میباشد.