484.jpg

کاهش وزن

با تاخیر یا کم خوری در وعده‌های غذایی شما باعث کند شدن متابولیسمتان می‌شوید و شما کاهش وزن پیدا میکنید

نه فقط هنگامی که مقدار کالری دریافتی روزانه کافی نباشد سرعت سوخت و ساز بدن کاهش می‌یابد بلکه وقتی بین وعده‌های غذایی‌مان مدت زیادی گرسنه بمانیم هم این اتفاق رخ میدهد.

در واقع « با تاخیر یا کم خوری در وعده‌های غذایی شما باعث کند شدن متابولیسمتان می‌شوید و شما کاهش وزن پیدا میکنید.»  توجه داشته باشید هنگامی که شما به مدت زیادی گرسنه می‌مانید گرلین بیشتری(هورمون تحریک کننده اشتها) ساخته می‌شود در نتیجه شما باید حجم بیشتری غذا بخورید تا احساس سیری کنید. از این رو خوردن به دفعات زیاد و به مقدار کم متابولیسم ما را در حد متعادلی حفظ می‌کند و سطح قند خون را تنظیم می‌نماید و از ایجاد گرسنگی جلوگیری می‌کند.

کاهش وزن

New Page 1

 مرکز مشاوره تغذیه و رژیم درمانی دی دایت جهت مشاوره چاقی و لاغری در خدمت شماست.
تغییرات اندک در شیوه زندگی می تواند تحولی بزرگ در سلامت کلی ایجاد کند.

عادات غذایی اشتباه و کم تحرکی به همراه استرس از عوامل خطرزا برای ابتلا به انواع بیماریهای مزمن و خطرناک از جمله : چاقی، سرطان، دیابت، فشارخون بالا و بیماریهای قلبی هستند.

از آنجاییکه تغییر شیوه زندگی و عادات غذا خوردن نقش موثری در پیشگیری و کنترل این بیماریها دارد، برآن شدیم با ایجاد مرکز مشاوره تغذیه و رژیم درمانی دی دایت با بهره گیری از خدمات نوین ، به شما دوستان در داشتن زندگی سالم و شاداب تر کمک نمائیم

این مرکز بصورت یا استفاده از نیروهای متخصص راهگشای بسیاری از مشکلات شما در زمینه کاهش یا افزایش وزن میباشد.