107354_16.jpg

مرکز مشاوره تغذیه و رژیم درمانی

مرکز مشاوره تغذیه و رژیم درمانی چیست ؟

در مورد دیدن یک متخصص تغذیه نگران هستید؟ نباشید! یک جلسه مشاوره تغذیه شاید هرگز مانند گرفتن یک ماساژ نباشد، اما شکنجه هم نیست.. مشاوره تغذیه خوب نباید مثل یک سخنرانی در مورد آنچه شما باید انجام دهید احساس شود، و شما نباید احساس کنید که در حال سرزنش یا قضاوت در عادات غذا خوردن خود هستید.

در یک گروه پزشکی، ما در حال تلاش برای ایجاد مشاوره تغذیه ای لذت بخش و مفید تا حد ممکن هستیم. ما از نزدیک سبک زندگی و رژیم غذایی شما را می بینیم و درک می کنیم، و به شما برای رسیدن به اهداف خود کمک می کنیم. مشاوره تغذیه ای می توان توسط یک مشاور تغذیه گواهی دار و یا متخصص تغذیه قانونی (RD) انجام شود. هم متخصصان تغذیه و هم متخصصین تغذیه قانونی برای ایجاد برنامه های فردی برای کمک به شما در داشتن یک سبک زندگی سالم واجد شرایط می باشند.

چه کسی می تواند از مرکز مشاوره تغذیه و رژیم درمانی بهره برد؟

بسیاری از مردم می توانند از کار با یک متخصص تغذیه بهره برند، برای دلایل زیادی – چه شما به بازبینی اساسی رژیم غذایی کامل نیاز داشته باشید، چه به دنبال کنترل وضعیت پزشکی خود برای بهبودی باشید – انتخاب مواد غذایی خود را تنظیم کنید، و یا دستور العمل های جدید، سالم دریافت کنید . بهتر است پس از یک چک آپ پزشک اولیه خود یک ویزیت مشاوره تغذیه رزرو کنید. که می تواند در اطلاع به شما از هر گونه شرایط خاص موثر در نغذیه، مانند قند بالا خون یا کلسترول، و یا مسائل فشار خون کمک کند.

در حالی که برخی از بیماران برای مشاوره تغذیه و رژیم درمانی برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی انتخاب مواد غذایی خود و تاثیر آن در سلامت خود مراجعه می کنند ، برخی دیگر به پیشنهاد دکتر خود مراجعه می کنند. در زیر فقط تعداد کمی از شرایطی است که می تواند به طور خاص از مداخلات رژیم غذایی بهره مند شوند:

  • بیماری قلبی
  • فشار خون بالا
  • کلسترول بالا
  • آلرژی
  • شرایط دیابت و پیش دیابت
  • سندرم روده تحریک پذیر (IBS)
  • بیماری سلیاک
  • چاقی یا اضافه وزن
  • بارداری

در طول ملاقات اول شما چه انتظاراتی می رود؟

در پزشکی، ما از شما در مورد اهداف تان، مقاصدتان و دلایل تان برای مراجعه به متخصص تغذیه سوال می کنیم. ما سابقه پزشکی شما ، از جمله داروها و مکمل هایی که استفاده می کنید، سوال می کنیم. پس از آن ما به شیوه زندگی شما می پردازیم تا سطح استرس، الگوهای خواب، میزان انرژی، ورزش، و عملکرد دستگاه گوارش را درک کنیم. نوشتن چیزهایی که در ۲۴ ساعت قبل از جلسه مشاوره تغذیه خورده اید مفید خواهد بود (یا بهتر است، یک یادداشت غذایی از دو تا سه روز از وعده های غذایی و میان وعده داشته باشید) . با این راهنمایی، می توانیم بحث در مورد اولویت رژیم غذایی و عادات پخت و پز را شروع کرد ، و نقاط مشکل، مانند صبحانه سرپایی یا خوراک های اواخر شب را شناخت. هدف ما، توسعه برخی از اشاره ها برای کمک به شما برای شروع به غذا خوردن سالم است.

آیا باید از خوردن چیز هایی که دوست دارم، جلوگیری کنم؟

قطعا نه! مشاوره تغذیه دوست شما است. متخصصان تغذیه فقط به شما در مورد بهبود رژیم غذایی تان مشاوره نخواهند داد. می توانند به شما در تنظیم و رسیدن به اهداف سلامتیان کمک کنند. ما به صورت انعطاف پذیری کار می کنیم، با تغییراتی شروع می کنیم که بیشترین تاثیر را داشته باشد، و تاکتیک هایی را ایجاد می کنیم که برای سبک زندگی مفید باشد. این ایده برای ایجاد یک طرح است که شما راننده آن هستید و در جاده به سمت سلامت بهتر در حال حرکت هستید.

مشاوره تغذیه و رژیم درمانی

New Page 1

 مرکز مشاوره تغذیه و رژیم درمانی دی دایت جهت مشاوره چاقی و لاغری در خدمت شماست.
تغییرات اندک در شیوه زندگی می تواند تحولی بزرگ در سلامت کلی ایجاد کند.

عادات غذایی اشتباه و کم تحرکی به همراه استرس از عوامل خطرزا برای ابتلا به انواع بیماریهای مزمن و خطرناک از جمله : چاقی، سرطان، دیابت، فشارخون بالا و بیماریهای قلبی هستند.

از آنجاییکه تغییر شیوه زندگی و عادات غذا خوردن نقش موثری در پیشگیری و کنترل این بیماریها دارد، برآن شدیم با ایجاد مرکز مشاوره تغذیه و رژیم درمانی دی دایت با بهره گیری از خدمات نوین ، به شما دوستان در داشتن زندگی سالم و شاداب تر کمک نمائیم

این مرکز بصورت یا استفاده از نیروهای متخصص راهگشای بسیاری از مشکلات شما در زمینه کاهش یا افزایش وزن میباشد.