طب سوزنی گوش برای کاهش وزن !!!

مرداد ۳, ۱۳۹۶
acupuncture5.jpg
acupuncture 140

طب سوزنی گوش برای کاهش وزن مفید نیست و می تواند موجب خطر عفونت شدید شود. طب سوزنی گوش تا حدی از اصول کلی طب سوزنی استفاده می کند که عبارت است از تحریک نقاطی خاص با سوزن های نازک. در طب سوزنی گوش، سوزن ها معمولا فقط برای مدت زمان کوتاهی در آن نقاط قرار می گیرند. طرفداران طب سوزنی گوش ادعا می کنند که این روش یک نقطه فشار را تحریک می کند که این نقطه مسئول کنترل اشتهاست، و از این رو منجر به کاهش وزن می شود. سوزن های کوچک جراحی در غضروف داخلی هر گوش قرار داده می شوند. می توان این سوزن ها را برای هفته ها یا حتی ماه ها همانجا نگاه داشت. اگرچه برخی از مطالعات نشان داده اند که طب سوزنی می تواند اشتها را کم کند، اما نقش طب سوزنی گوش برای کاهش وزن اثبات نشده است. و طب سوزنی گوش که خیلی دقیق هم نیست می تواند خطرناک باشد اگر در شرایط غیربهداشتی یا پزشک آموزش ندیده ای انجام شود. در واقع، سوراخ کردن غضروف گوش می تواند موجب عفونت و تغییر شکل دائمی شود. اگر شما اضافه وزن دارید، برای کاهش وزن دلتان را به طب سوزنی گوش خوش نکنید. در عوض، راهبردهای اثبات شده کاهش وزن را با دکتر خود در میان بگذارید.

 

New Page 1

 مرکز مشاوره تغذیه و رژیم درمانی دی دایت جهت مشاوره چاقی و لاغری در خدمت شماست.
تغییرات اندک در شیوه زندگی می تواند تحولی بزرگ در سلامت کلی ایجاد کند.

عادات غذایی اشتباه و کم تحرکی به همراه استرس از عوامل خطرزا برای ابتلا به انواع بیماریهای مزمن و خطرناک از جمله : چاقی، سرطان، دیابت، فشارخون بالا و بیماریهای قلبی هستند.

از آنجاییکه تغییر شیوه زندگی و عادات غذا خوردن نقش موثری در پیشگیری و کنترل این بیماریها دارد، برآن شدیم با ایجاد مرکز مشاوره تغذیه و رژیم درمانی دی دایت با بهره گیری از خدمات نوین ، به شما دوستان در داشتن زندگی سالم و شاداب تر کمک نمائیم

این مرکز بصورت یا استفاده از نیروهای متخصص راهگشای بسیاری از مشکلات شما در زمینه کاهش یا افزایش وزن میباشد.