move-more-walking-routes.jpg

بسته به مدت زمان و سرعت راه رفتن شما و همچنین رژیم غذایی تان، با این شیوه می توانید وزن کم کنید.

اما به نظر می رسد که خوردن غذاهای کم کالری تر، نسبت به فعالیت فیزیکی، بهتر وزن را کم می کند.

منظور این نیست که فعالیت فیزیکی ،مانند راه رفتن، برای کنترل وزن مهم نیست. اگر شما ۳۰ دقیقه پیاده روی سریع را به برنامه روزانه خود اضافه کنیم، می توانید ۱۵۰ کالری بیشتر در یک روز بسوزانید. اگر بخواهید ۱ پوند (۰٫۴۵۴ کیلوگرم) در هفته کم کنید، باید ۵۰۰ کالری در روز حذف کنید.

البته، هر چه بیشتر راه بروید و قدم هایتان سریع تر باشد، کالری بیشتری می سوزانید. برای کسب فواید بیشتر از ورزش، شدت ورزش شما باید در سطح متوسط یا شدید باشد. برای کاهش وزن، هر چه ورزش تان شدیدتر یا طولانی تر باشد، کالری بیشتری خواهید سوزاند.

البته، حفظ میانه روی مهم است. افراط در ورزش می تواند خطر ابتلا به درد، آسیب و فرسودگی را افزایش دهد. اگر سابقه ورزش منظم و فعالیت فیزیکی را ندارید، باید از ورزش های سبک شروع و تدریجا به ورزش های متوسط و شدید برسید.

زمانی که وزن تان را کاهش دادید، اهمیت ورزش چند برابر می شود- چونکه ورزش است که به شما کمک می کند دوباره وزن نگیرید. در واقع، مطالعات نشان می دهند که افرادی که می توانند در بلند مدت وزن خود را حفظ کنند، فعالیت فیزیکی(بدنی) منظم دارند.

بنابراین به راه رفتن خود ادامه دهید، اما مطمئن شوید که رژیم غذایی تان سالم است.

New Page 1

 مرکز مشاوره تغذیه و رژیم درمانی دی دایت جهت مشاوره چاقی و لاغری در خدمت شماست.
تغییرات اندک در شیوه زندگی می تواند تحولی بزرگ در سلامت کلی ایجاد کند.

عادات غذایی اشتباه و کم تحرکی به همراه استرس از عوامل خطرزا برای ابتلا به انواع بیماریهای مزمن و خطرناک از جمله : چاقی، سرطان، دیابت، فشارخون بالا و بیماریهای قلبی هستند.

از آنجاییکه تغییر شیوه زندگی و عادات غذا خوردن نقش موثری در پیشگیری و کنترل این بیماریها دارد، برآن شدیم با ایجاد مرکز مشاوره تغذیه و رژیم درمانی دی دایت با بهره گیری از خدمات نوین ، به شما دوستان در داشتن زندگی سالم و شاداب تر کمک نمائیم

این مرکز بصورت یا استفاده از نیروهای متخصص راهگشای بسیاری از مشکلات شما در زمینه کاهش یا افزایش وزن میباشد.