cropped-header.jpg

رژیم غذایی سوپ کلم بصورت کلی یک رژیم غذایی مد مانند محسوب می شود.

همانطور که از اسمش مشخص است، این رژیم غذایی شما را ملزم به خوردن مقدار زیادی سوپ کلم به مدت ۷ روز می کند. البته در طول این ۷ روز، شما می توانید بر اساس یک جدول زمانی مشخص میوه، سبزیجات، گوشت گاو، گوشت مرغ، و برنج قهوه ای بخورید.

طرفداران این روش می گویند که رژیم غذایی سوپ کلم روشی سریع برای کاهش چند کیلو می باشد. با این روش شاید وزنتان کم شود، چون که بصورت چشمگیری کالری دریافتی شما محدود می شود. اما فقط چربی از دست نخواهید داد. وزن از دست داده شده احتمالا ترکیبی از آب و چربی باشد.

از آنجایی که رژیم غذایی سوپ کلم از نظر کربوهیدارت های پیچیده، پروتئین، ویتامین، و مواد معدنی سطح پایینی دارد، شما نباید بیش از یک هفته از آن استفاده کنید. این روش معایب دیگری نیز دارد. بسته به دستور پخت این سوپ، این رژیم غذایی ممکن است سدیم زیادی داشته باشد. کلم زیاد می تواند موجب احتمال بروز نفخ شود. چون که مواد مغذی کافی و مناسب را دریافت نمی کنید، ممکن است در طول این برنامه غذایی دائما احساس ضعف یا خستگی داشته باشید. و وقتی که رژیم غذایی را کنار بگذارید، خیلی راحت مجددا وزن می گیرید. رژیم های غذایی مُد مانند مثل این یکی، شاید وسوسه انگیز باشند اما به یاد داشته باشید که کاهش وزن بلند مدت بستگی به ایجاد تغییرات سالم در عادات ورزشی و غذایی شما دارد.

New Page 1

 مرکز مشاوره تغذیه و رژیم درمانی دی دایت جهت مشاوره چاقی و لاغری در خدمت شماست.
تغییرات اندک در شیوه زندگی می تواند تحولی بزرگ در سلامت کلی ایجاد کند.

عادات غذایی اشتباه و کم تحرکی به همراه استرس از عوامل خطرزا برای ابتلا به انواع بیماریهای مزمن و خطرناک از جمله : چاقی، سرطان، دیابت، فشارخون بالا و بیماریهای قلبی هستند.

از آنجاییکه تغییر شیوه زندگی و عادات غذا خوردن نقش موثری در پیشگیری و کنترل این بیماریها دارد، برآن شدیم با ایجاد مرکز مشاوره تغذیه و رژیم درمانی دی دایت با بهره گیری از خدمات نوین ، به شما دوستان در داشتن زندگی سالم و شاداب تر کمک نمائیم

این مرکز بصورت یا استفاده از نیروهای متخصص راهگشای بسیاری از مشکلات شما در زمینه کاهش یا افزایش وزن میباشد.